Sensual_scents_eu

Sensual_scents_eu

Poznajcie historię Adama, który łącząc wyszukane składniki wyczarowuje zapachy do przestrzeni Waszych wnętrz. Jeśli zaprosicie jego produkty do swojego domu z pewnością uprzyjemnią Wam wspólne rozmowy z najbliższymi, wzbogacą czas relaksu.


Z zaciekawieniem przekraczamy próg mieszkania bohatera naszej opowieści. Adam wita nas z uśmiechem i zachęca do wejścia do środka. Towarzyszący mu kot nie pozwala by przejść obok niego obojętnie, skutecznie zwraca na siebie uwagę. Dalej dzieje się magia dla zmysłów powonienia.  Cudowne zapachy unoszące się w pomieszczeniu zapraszają nas do odkrywania nieznanego królestwa aromatycznych świec. Adam proponuje pyszną herbatę oraz prowadzi  nas na swój taras gdzie panuje niesamowita atmosfera. Jest wieczór a zapalone świece tworzą fantastyczny klimat.

 
Pijąc herbatę, słuchamy opowieści o zapachach i tworzeniu wyjątkowych świec:
"Pomysł pojawił się przypadkowo, na początku  trwania pandemii. Aby wieczory wypełnić jakimś zajęciem postanowiłem, że spróbuję stworzyć własne świece, które nie będą wydzielać szkodliwych substancji, za to będą mieć wyszukane zapachy. Zacząłem poznawać tajniki wyrobu świec. Zgromadziłem spory materiał, który pozwolił mi na wytwarzanie gotowych produktów. Pierwsze świeczki powstały, na własny użytek, w słoikach po pastach warzywnych, już w maju 2020 :) " - wspomina Adam.  ,,Eksperymentowałem w swoim mieszkaniu używając podstawowych przedmiotów kuchennych. Metodą prób i błędów opracowałem kilkanaście autorskich kompozycji zapachowych."


Dzieła wykonane przez Adama przyciągają nie tylko zapachem ale także prezentują się wyjątkowo. Oglądając piękne słoiczki słuchamy dalszej opowieści: 
,,Później zaprojektowałem logo oraz etykiety na własny użytek. Wymyśliłem nazwę oraz wybrałem opakowania. Chciałem by moje wyroby bardziej cieszyło moje oko." 


Czas pokazał, że zapachowe wyroby Adama docenili nie tylko znajomi ale także szersze grono osób. Niepowtarzalne świeczki oraz patyczki zapachowe tworzone hobbystycznie poleca Adam z Tarnogaju.

Lorem Ipsum

Lorem ipsum

podziel się
Be the first to comment