Odra Barrels

Odra Barrels

Kolejny mroźny poranek. Dziś pora odwiedzić kolejnych rzemieślników. Tym razem znajdujemy się na ulicy Międzyleskiej na Tarnogaju. Mijamy szlaban odgradzający tereny usługowe i zmierzamy ku budynkowi położonemu na dalekim końcu. Zewnątrz pozornie niewielki budynek nie zdradza co znajduje się w środku. Wchodzimy przez drzwi i od razu w nozdrza uderza nas przyjemny zapach chmielu, słodu i drożdży.  Tak, tak moi drodzy jesteśmy w browarze.


Odra Barrels – to browar założony przez kumpli, którzy tworzą lokalne, rzemieślnicze piwa prosto z Wrocławia. Browar powstał w 2005 roku i od początku stacjonuje na Tarnogaju. 


„Warzymy tradycyjnie, myślimy nowatorsko” – opowiada nam Jarek, jeden z współzałożycieli. „Używamy tylko naturalnych składników i od początku do końca czuwamy przy procesie!” – dodaje. 


Przechadzamy się między kilkoma kadziami, w których warzy się piwo, słuchając opowieści.
„Browar to dla nas podróż - czasem to wypad w nieznane lub weekend z rodziną, a czasem po prostu popołudnie nad rzeką z paczką znajomych.”


Za Odra Barrels stoją  koledzy, którym strzeliło do głowy, żeby robić piwo! Maciek, Maciek, Jarek i Kevin!


Browar Odra Barrels można spotkać na wielu festiwalach piwnych.


Chłopaki wspólnie zapraszają do browaru, gdzie również znajduje się ich sklep. Od poniedziału do piątku można zakupić piwo butelkowe bezpośrednio w browarze. Na stronie internetowej odrabarrels.pl znajduje się pełna oferta piw. Od pilsnera przez portera aż po pale ale, każdy znajdzie coś dla siebie. A piwo jest naprawdę pyszne. Koniecznie trzeba spróbować. 

Lorem Ipsum

Lorem ipsum

podziel się
Be the first to comment