Ewa Płatek Kids Fashion 

Ewa Płatek, mieszka i pracuje na Tarnogaju. Spełniając swoje cele i marzenia stworzyła pracownię Ewa Płatek Kids Fashion, w której projektuje oraz szyje odzież dla mam i dzieci. Swoją firmę prowadzi od dwóch lat przy ul. Międzyleskiej. Poznajcie Ewę i jej drogę prowadzącą do realizacji upragnionego celu.


,,« Warto marzyć! Najskrytsze, najszczersze marzenia zawsze się spełnią» – moja kochana Babcia, często powtarzała mi to zdanie. Nie myliła się. Babcia była osobą, która potrafiła realizować swoje marzenia. Myślę, że dlatego uwierzyłam w to, co mówiła i tak się też stało” – mówi Ewa Płatek, kobieta pełna pozytywnej energii, mama dwójki dzieci, opiekunka psa Funi – „To co miałam ukryte w głębi serca, ujrzało światło dzienne, z czego jestem ogromnie dumna”.

Firma Ewy powstała z miłości do piękna oraz z potrzeby tworzenia wyjątkowych ubrań. Spod jej igły wychodzi odzież zarówno na wyjątkowe okazje, takie jak urodziny, chrzty, komunie, studniówki, jak i na co dzień. „Jako mama dwójki dzieci wiem, że każdy rodzic pragnie aby jego dziecko, w uroczystym dniu czuło się wyjątkowo oraz aby wyglądało niepowtarzalnie.”


Wszystkie bajeczne ubranka pracowni Ewy wraz z akcesoriami dla dzieci w każdym wieku zachwycają swoją oryginalnością. Nie ulega jednak wątpliwości, że ich specjalnością są kolekcje przeznaczone dla mam i córek. Nierzadko kolekcje ubrań projektowane są dla wyjątkowych odbiorców, pod ich indywidualny wymiar i projekt. Otrzymują wówczas status limitowanej serii klasy premium.


,,Przywiązuję mocną wagę do detali – podkreśla Ewa – moje sukienki dopracowane są w każdym calu. W pracowni szyjemy ręcznie, z wielkim pietyzmem i dbałością o jakość.” Warto tutaj zaznaczyć, że wszystkie materiały wykorzystywane w pracowni Ewy pochodzą z Unii Europejskiej i posiadają certyfikaty Gots, które świadczą o wysokiej jakości produktów. 


„Moja praca sprawia mi wielką satysfakcję. Uwielbiam kontakt z klientami, którym mogę zaoferować wszystko co sobie wymarzą. Zapraszam wszystkich w bajeczną podróż z moją kolekcją oraz kolejnymi nowymi niepowtarzalnymi kolekcjami”

Autorką zdjęć jest Monika Damasiewicz

Lorem Ipsum

Lorem ipsum

podziel się
Be the first to comment