Crochet Stories

,,Moje pierwsze wspomnienie związane z szydełkiem to moja mama dziergająca piękne serwetki oraz obrusy z kordonka. To ona nauczyła mnie podstaw szydełkowania i pamiętam, że bardzo to lubiłam". 


Powyższa opowieść to początek historii naszej bohaterki, która tworzy niesamowite wyroby przeciągając różnego rodzaju nici przez szydełko.


Dawniej takiego rodzaju działalność znana była prawie w każdym domu. Niedostępność używanych na co dzień przedmiotów była zaproszeniem do nauki ręcznych robótek. Fantastycznie, że dziś można spróbować swoich sił korzystając choćby z internetowych porad lub można takie wyroby zakupić od zaprzyjaźnionych rzemieślników. Agnieszka opowiadając pokazuje zasoby z których wytwarza swoje dzieła. -Niestety z czasem zaprzestałam szydełkowania. Kilka lat temu myśl o powrocie do szydełka zaczęła mnie coraz częściej nawiedzać, a że lubię odkrywać nowe pasje postanowiłam spróbować ponownie. I tak zrobiłam. Kupiłam szydełko, włóczkę i zaczęłam dziergać. Potem już nie mogłam przestać. - Podziwiamy produkty, które Agnieszka wyczarowała na szydełku. Prezentują się wyśmienicie i są także bardzo praktyczne. -Pierwsza czapka, koszyczek, torba.... Szydełkowanie oraz rękodzieło pomaga mi się zrelaksować, przetrwać długie jesienno-zimowe wieczory i pobudza moją kreatywność (a zawsze myślałam, że mało jej we mnie). 


To co mnie motywuje to przede wszystkim powstający produkt oraz uśmiech na twarzach nowych właścicieli moich wyrobów. 

Lorem Ipsum

Lorem ipsum

podziel się
Be the first to comment